Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 20:39

План роботи

методичного обєднання класних керівників

на 2022/2023 начальний рік

I засідання                                                                Серпень

Тема: Особливості організації виховної роботи в кризових умовах         на 2022/2023 н. р.

Хто відповідальний

Відмітка про виконання

4.

Аналіз роботи МО класних керівників за 2021/2022 навчальний рік. Визначення основних напрямків методичної  та виховної роботи на 2022/2023 н. р.

Затвердження плану роботи МО класних керівників на 2022/2023 навчальний рік.

Нормативно-правове забезпечення виховного процесу на 2022/2023 навчальний рік:

• методичні рекомендації з питань організації виховної роботи на період дії правового режиму воєнного стану в навчальному закладі в 2022/2023 навчальному році;
  • про проведення Першого уроку в 2022/2023 навчальному році.

Безпека освітнього простору в кризових умовах: профілактика та підвищення стресостійкості класних керівників. Арт-терапія.

Стрільчук Т.П., ЗДВР

II засідання                                                          Грудень

Тема: Розвиток цифрової компетентності. Організація онлайн-простору класного керівника

3.

Використання сучасних інформаційних технологій для візуалізації освітнього контенту, кроки до цікавих та захопливих виховних заходів. ( Доповідь)

Психологічний комфорт учасників дистанційного навчання, як зробити онлайн заняття ефективними та цікавими. Практичні поради.

Ефективна організація виховної роботи за допомогою сучасних інтерактивних сервісів при змішаному та дистанційному навчанні. (Презентація з досвіду роботи)

Масленко Л.І.

Благодарська О.П.

III засідання                                                                         Березень