Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 15:53

Головна » 2020 » Березень » 11 » Хто живе у комп'ютері?
Хто живе у комп'ютері?

Кожен навчальний предмет має величезний потенціал і здатен вплинути на формування успішної особистості. Серед них ІНФОРМАТИКА, що має у своєму арсеналі потужний засіб – нові інформаційні технології. Вони відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи, дають цілком нові можливості для творчості. Саме тому шкільний тиждень інформатики завжди користується популярністю в учнів.
Весь тиждень був наповнений різноманітними заходами.
В Брацлавському НВК №1 учні молодших класів разом з вчителями інформатики Мазур О.М. та Стрільчук Т.П. грали в інтерактивну гру «Подорож до комп’ютерленду». Учні середніх класів разом з Фернегою В.О. проходили квест «Пошук скарбів». Благодарська О.П. провела екскурсію в кабінет інформатики для учнів 1-х класів. Двчата з 6-А класу провели ритмічну фізкультхвилинку для учнів початкової школи. Для старшокласників Мазур О.М. провела годину спілкування на тему «Разом до кращого Інтернету». Виявляли волю до перемоги учні 6-А та 6-Б класів у компютерному турнірі, організованому Мазур О.М. та Фернегою В.О.
Дуже сподобалися змагання та квест з інформатики учням Монастирської філії, які були проведені вчителькою Мазур О.М.
Найактивніші були нагороджені грамотами та отримали солодкі призи.
Всі заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії учнів, їх логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування обов’язковості, відповідальності, креативності.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят