Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 19:44

Головна » 2019 » Жовтень » 2 » Палітра життя митця
Палітра життя митця

У п’ятницю, 7 вересня, у школі відбулося відкриття відреставрованого стінопису В.І. Муржака. На заході були присутні дружина художника Ельза Трохимівна, кутатор проекту,заступник голови Вінницької обласної ради Михайло Кременюк, майстри-реставратори Наталя Лавренюк та Василь Рижий, представники громадської організації «Інститут розвитку Брацлавщини» С.В. Гуслякова та Н.В. Гнатенко, випускники школи, учні старших класів, учителі, брацлавчани – усі, кого зацікавила ця значна та знакова подія. Екскурсію по школі, оздобленої фресками, картинами вчителя образотворчого мистецтва В.І. Муржака провели учні навчального закладу під керівництвом учителя історії І.В. Єригіної. В дружній атмосфері продовжувався захід у актовій залі. Добрі слова про вчителя, митця, прекрасну чуйну людину сказали директор школи О.Б.Білозір, колега, друг родини Василя Івановича та Ельзи Трохимівни Т.В. Литвинець, Душевності заходу надали пісні у виконання вчителя музичного мистецтва Ю.А.Тарасової та ЗДВР Т.П.Стрільчук , монолог учениці 5-А класу А. Гаврилюк «Яблунька». Ведучі зустрічі у актовій залі одинадцятикласниці К. Ветрова та І. Рибенко акцентували увагу на унікальності особистості В.І. Муржака: він не тільки художник, педагог, а ще й полум’яний патріот, відданий серцем рідному краю, Україні. Закінчилась зустріч у холі, перерізано червону стрічку оновленого стінопису з краєвидом , де зображено річку Південний Буг, Замкову гору, Козацький хрест. Всі присутні із цікавістю слухали виступи друга родини художника А.О. Вахтерової, учениці, колеги-учителя В.Ф. Сергієнко, художників-реставраторів Наталі Лавренюк та Василя Рижого, дружини, натхненниці В.І. Муржака Ельзи Трохимівни. Фото на згадку стало гарним завершенням проекту громадської організації «Інститут розвитку Брацлавщини» « Брацлавська палітра», яку допомагали втілити у життя Вінницька ОДА, колектив Брацлавського НВК №1, родина В.І. Муржака.

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Михайло Кременюк, Світлана Слободянюк и Тетяна Бучинська, люди улыбаются, люди стоят

На изображении может находиться: 4 человека, в том числе Оксана Білозір и Светлана Гуслякова, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 14 человек, в том числе Оксана Білозір, Светлана Гуслякова и Нина Ямполь, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Олена Камінська и Альона Пастушенко, люди улыбаются, люди стоят и в помещении