Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 22:17

Головна » 2018 » Вересень » 12 » Перший тиждень першокласників
Перший тиждень першокласників

Брацлавський НВК «Загальноосвітня школа I-III ст. № 1- гімназія» гостинно приймала першокласників НУШ 2018-2019 н.р. Протягом першого тижня шкільного життя малята познайомились зі шкільними приміщеннями та їх призначенням.

У шкільній бібліотеці дітей зустрічав Івасик Телесик та бібліотекар Овчар Мирослава Анатоліївна. Казковий герой розповів про книги, їх призначення та зберігання. Івасик Телесик загадував  загадки та провів вікторину «З якої казки?».  Бібліотекар познайомила першокласників  з правилами поведінки в бібліотеці,  щедро пригощала гостей яблуками та печивом.

У харчоблоці дітей здивував розмір каструль і котлів. Кухар Гаврилюк Наталя Володимирівна розповіла про приготування їжі та призначення кухонного приладдя. Першокласники приміряли білі халати, фартушки, нарукавники та шапочки, потримали в руках величезні полоники  та друшляки і відчули себе справжніми кухарями.

Під час знайомства з роботою медпункту діти вимірювали свій зріст. Медсестра Квітко Юлія Володимирівна провела бесіду про призначення аптечки та ліків у ній. Тепер малюки знають до кого звертатись по першу медичну допомогу.

Гарні враження залишились у першокласників від екскурсії до спортзалу, де діти залюбки грали у рухливі ігри. Також вчителі фізкультури показали дітям комплекс вправ для ранкової гімнастики.

Позитивний настрій підтримує психолог школи Бондар Інна Павлівна, яка постійно спілкується з учнями, батьками та педагогами, проводить діагностичну та корекційну роботу.

Щасливими діти себе почувають і у класних кімнатах з новими друзями та вчителями  Рибенко Людмилою Миколаївною та Присяжнюк Світланою Василівною.

Тож ласкаво просимо до шкільної родини,  наші милі, добрі, допитливі першокласники 2018-2019 н.р.

Переглядів: 271 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »