Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 13:52

Головна » 2019 » Жовтень » 2 » "Першовересень строкатий всіх дітей вітає з святом!"
"Першовересень строкатий всіх дітей вітає з святом!"

Для першокласників і старшокласників цей день є одиним з найбільш зворушливих. Свято Першого дзвоника, День знань, став початком нового та незвіданого для першокласників та учнів , які стали на рік дорослішими і перейшли до наступних класів.
Урочисто його відзначили у Брацлавському НВК №1. Школярі, вчителі, батьки, представники влади зібрались на території навчального закладу, щоб разом розпочати новий навчальний рік. З привітаннями та настановами до школярів звернулися директор школи О.Б. Білозір, депутат обласної ради Д.І. Рижмань, заступник голови ОТГ А.О. Марчук.
Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них - це новий етап, це початок шляху тривалістю в дванадцять років, у країні знань. На завершення урочистої лінійки радісно та хвилююче пролунав дзвіночок у руках маленьких першокласниць.
Перший дзвоник свідчить про те, що попереду на учнів, їхніх батьків та вчителів чекає кропітка праця. Тому усім бажаємо міцного здоров’я, терпіння і наснаги. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, цветок и на улице

На изображении может находиться: 31 человек, в том числе Оксана Ланова-Коваленко, Ольга Михаськів и Руслан Завадский, люди улыбаются, люди стоят, толпа и на улице

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди на сцене, толпа и на улице

На изображении может находиться: 10 человек, в том числе Валентина Тихолаз и Диана Куляс, люди улыбаются, люди стоят, ребенок, дерево и на улице