Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 09:30

Головна » 2019 » Травень » 22 » Підтримка юних патріотів.
Підтримка юних патріотів.

Підтримка юних патріотів. Помічник - консультант депутата Верховної Ради України Демчака Руслана Євгеновича, депутат Немирівської районної ради Марухно В.П., генеральний директор ТДВ «Брацлав» Блідченко К.Г., директор Брацлавського НВК №1 Білозір О.Б., батьківський комітет школи допомогли джурам у підготовці до Всеукраїнських військово-спортивних патріотичних змагань

З 16 по 19 травня 2019 року в смт. Сутисках Тиврівського району пройшов обласний етап Всеукраїнської військово-спортивної дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокіл» (Джура), який став основним засобом формування патріотичного виховання учнівської молоді, підготовки до виконання конституційного обов’язку — захисту Вітчизни, виховання поваги до народних традицій та національних цінностей українського народу, формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, подальшого вдосконалення форм учнівського самоврядування.
    У підготовці до змагань учням Брацлавського НВК №1, рій «Патріот», допомагали помічник - консультант депутата Верховної Ради України Демчака Руслана Євгеновича, депутат Немирівської районної ради Марухно В.П., генеральний директор ТДВ «Брацлав» Блідченко К.Г., директор Брацлавського НВК №1 Білозір О.Б., та батьківський комітет школи. Така підтримка надихнула молодь і допомогла гідно пройти всі етапи змагань.
   У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата козацьких роїв 33 шкіл Вінницької області. Програмою 4-х денних змагань передбачено: перевірка вмінь зі стройової, тактичної, туристичної підготовки, основ захисту життя, знань історії українського війська. Протягом триденної насиченої і змістовної програми юні джури гідно пройшли всі випробування. Кожен виступ роїв був наповнений духом справжнього патріотизму та козацьких традицій, любов’ю до свого краю і Батьківщини. Вони змагалися у різних конкурсах і продемонстрували гарну підготовку, злагоджені командні дії, індивідуальні вміння й навички.
    Учасники гри, рої мали свою відзначку, бойовий клич-девіз, ройове гасло, прапор, типову форму. Змагалися у різних конкурсах : "Впоряд" (стройова підготовка), "Рятівник" (теоретична та практична частини), військово-спортивна смуга перешкод , гра «Відун» (інтелектуальні змагання з історії України, козацької доби, Збройних Сил України), «Ватра» (представлення творчо-мистецького звіту рою), змагання зі стрільби та конкурс «Таборування».

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, лошадь и на улице

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Максим Костенко, люди стоят, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, на улице и природа