Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 01:59

Головна » 2019 » Листопад » 12 » Пісня – душа народу
Пісня – душа народу

Пісня! Хто не був зачарований нею! Добрі люди кажуть, що українець співає цілий рік і цілий вік. Так нам дано від Бога!
7 листопада у стінах школи був проведений виховний захід. Вчителька української мови Яковенко Л.О. підготувала неймовірне свято під назвою «Пісня – генетичний код нашої нації». Були присутні гості: вчителі-пенсіонери Сомик Г.І., Жук В.І., Левіцька А.О. Саме з їхніх уст прозвучали неймовірні українські пісні, які існують не одне сторіччя. Родзинкою зустрічі були виступи талановитої молоді – учнів 8-А, 7-Б класів.
Але особливим сюрпризом для всіх присутніх був приїзд депутата обласної ради Галушка Л.В. Людини неймовірної доброти, порядності, чуйності. Адже завдяки його праці у нашій школі з’явився сучасний клас математики, саме завдяки його підтримці ми отримаємо новий сучасний шкільний автобус. А пісні, які виконував Леонід Володимирович, просто полонили душу усіх присутніх.
Ми безмежно вдячні Вам, Леоніде Володимировичу, за Вашу підтримку, тому що діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! І це добре…
Свято пройшло в дружній родинній атмосфері з гарними емоціями! А об’єднала нас усіх пісня!

На изображении может находиться: 24 человека, в том числе Диана Куляс, Альона Пастушенко, Олена Камінська и Светлана Подолянчук, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, гитара

На изображении может находиться: 7 человек, в том числе Диана Куляс, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, в том числе Олена Камінська, стол и в помещении