Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 23:07

Свято першого дзвоника

Свято першого дзвоника.
Школа зустрічає нас.

Сьогодні, 3 вересня, у школі відбулося свято Першого дзвоника. Для першокласників і одинадцятикласників цей день залишиться у пам’яті назавжди.
На святкову лінійку завітали почесні гості: депутат обласної Ради Рижмань Дмитро Іванович, голова ОТГ Мазур Віталій Петрович, генеральний директор ТДВ Брацлав Михайленко Петро Миколайович, радник генерального директора ТДВ Брацлав Михайленко Микола Кирилович, генеральний директор ТОВ Брацлав СТОА, депутат селищної ради Михайленко Сергій Миколайович, директор державного підприємства Тульчинське лісомисливське господарство, депутат селищної ради Поліщук Віктор Анатолійович, начальник Брацлавської територіальної місцевої пожежної команди Поліщук Анатолій Вікторович, керівник фермерського господарства «Криниця», депутат селищної ради Дончик Сергій Федорович.
Свято пройшло урочисто. Вражало різнобарв’я вишиванок, букетів перших осінніх квітів. Учні почули чимало гарних побажань і напутніх слів. У цей святковий день учнів, учителів, батьків та гостей зі святом привітала директор школи Білозір Оксана Богданівна. Вона побажала педагогічному та учнівському колективам успішного навчального року, творчих злетів, взаєморозуміння та натхнення, мирного неба над головою.
Виступили з вітальними словами найменші і найстарші школярі, батьки, гості.
Першокласники отримали подарунки від голови ОТГ Мазура Віталія Петровича та випускників, вручення відбувалося під веселу пісню, яку подарувала всім присутнім учениця 4-А класу Гаврилюк Анастасія.
У цей теплий та сонячний день у шкільній родині вітали іменинників, учительку німецької мови Семенюк Олену Петрівну та учня 4-А класу Сулиму Владислава. Танцювальну композицію їм подарував хореографічний колектив школи.
Під оплески пролунав перший дзвінок, який розпочав новий навчальний рік.

Переглядів: 343 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »