Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 23:31

Головна » 2019 » Квітень » 16 » Тиждень математики та фізики
Тиждень математики та фізики

8 квітня в нашому навчальному закладі розпочався тиждень математики та фізики, упродовж якого було проведено цікаві заходи . Вони були розраховані для учнів різних категорій. Для наймолодших учасників , а саме учнів п’ятих класів , було проведено математичні фокуси.
   У QR-квесті з фізики брали участь учні старших класів , головним кредом яких було:«Поспішай, вивчай і перемагай!». Під час QR-квесту «Математика в нашому житті» учні, розв`язуючи цікаві логічні задачі, побачили, як пов`язана математика з природою і навколишнім світом. Багато цікавого та пізнавального розповіли учні сьомих класів у циклі математичних радіо передач: «Математика і література»,« Цікаві факти», «Математика в нашому житті»
   Одинадцятикласники підготували радіопередачу до Дня космонавтики. Традиційно в рамках тижня були проведені міжнародні конкурси: математичний - «Кенгуру» та фізичний - «Левеня». Неординарним, але досить захоплюючим способом пізнання математики стала виставка учениці одинадцятого класу Шрамко Софії «Геометрія у просторі».      Підбиттям підсумків тижня став відкритий виховний захід «Фізико-математичний калейдоскоп», де учні поєднали знання з артистизмом. Школярі з превеликим задоволенням брали активну участь у всіх заходах за підтримки вчителів математики та фізики: Шрамко О.М, Масленко Л.І, Мазур О.М, Благодарської О.П, Фернеги В.О.

На данном изображении может находиться: 18 человек, в том числе Олена Мазур, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят и обувьНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

Переглядів: 290 | Додав: fernegav1986 | Рейтинг: 0.0/0