Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 02:06

Головна » 2021 » Лютий » 8 » Закінчуємо дистанційне навчання – повертаємось за парти!
Закінчуємо дистанційне навчання – повертаємось за парти!

Розпочався ІІ семестр навчального року, і нам довелося працювати в надзвичайних умовах складних карантинних заходів. Але, вийшовши із зони комфорту, ми навчилися жити та працювати по-новому. Пристосувалися до тих рішучих змін у нашому житті, на які навіть не сподівалися.

Під час дистанційного навчання адміністрація нашого закладу потурбувалася про безперервність освітнього процесу та налагодження навчання онлайн. Учителі-предметники проводили онлайн-уроки, розміщували важливі для навчання матеріали, презентації, схеми, аудіо- та відеофайли, подавали посилання на корисні ресурси для додаткового розвитку. Педагоги намагалися робити все можливе, аби надати учням знання. Класні керівники також завжди були на зв’язку, проводили бесіди, віртуальні екскурсії, класні години. Психолог школи за допомогою тестів, Інтернет-ресурсів підтримувала батьків та учнів, надавала консультації.

Шановні учні, батьки, дякуємо за ваше терпіння! Ми знаємо, що ще не все вдалося. Разом з Вами та спільно з нашими дітьми долаємо труднощі дистанційної освіти. Шановні батьки, ви стали нашими партнерами у налагодженні дистанційного навчання. Ви змогли у стислі терміни забезпечити дітей потрібною технікою. Ми вдячні Вам за допомогу, розуміння, за рекомендації, за те, що допомагаєте нам і своїм дітям. Радіємо з того, що Ви не байдужі до освіти. Всі Ваші пропозиції ми намагаємося не залишати поза увагою. Дякуємо усім Вам! Із нетерпінням чекаємо 25 січня на повернення наших учнів до школи!

Переглядів: 90 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2021  »