Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 01:22

Головна » 2020 » Лютий » 20 » Завітайте до літературної кав’ярні «Поетична палітра!!!»
Завітайте до літературної кав’ярні «Поетична палітра!!!»

Таке запрошення отримали учні 7-8 класів та стали бажаними гостями позакласного заходу із зарубіжної літератури, який проходив у рамках предметного тижня. Різноманітним було літературне меню: «Компліменти від клієнтів», «Нотне тісто від солістів», «Вісточки до тістечка», «Смішок до пампушок», бисквіт «Чари Амура», мусс «Вогні Парижу». Відвідувачі читали обрані ними поезії. Слово Р.Бернса, К. Россетті, Ф Петрарка, В Шекспіра, Дж. Байрона, Г. Гейне, К. Сімонова, Г.Ахматової звучало по-новому, розкрилось у неповторних образах, інтонаціях. Цікавим для відвідувачів кав’ярні було старовинне літературне гадання на збірках творів В. Шекспіра, розгадування акровірша, виконання пісень в карооке-барі. Юним відвідувачам кав’ярні «Поетична палітра» сподобалась атмосфера творчості та доброзичливості, діти висловили бажання завітати до кав'ярні ще та привести із собою друзів.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Олена Камінська, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Олена Камінська и Dasha Strilchuk, люди сидят, ребенок и в помещении