Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 12:12

Головна » 2019 » Листопад » 28 » Змагаються юні шахісти
Змагаються юні шахісти

23 листопада 2019 року на базі НВК №2 м. Немирів відбувся відкритий дитячий шаховий турнір серед учнів 1-4 класів ЗОШ ОТГ, присвячений Всесвітньому дню дитини.
Змагання проводилися з метою популяризації шахів як виду інтелектуальної гри серед дітей молодшого шкільного віку, підвищення їх шахової майстерності та підготовки кращих шахістів для участі в обласних шахових кваліфікаційних турнірах.
Загальна кількість учасників турніру становило 24 особи: 14 - хлопців, 10 – дівчат.
Юні спортсмени змагалися на особисту першість з початку в групах по 4 – 5 осіб, а потім переможці груп розігрували призові місця. Учасники змагання, як правило, є активними членами шахових гуртків по місцю навчання.
На шахове свято були запрошенні ветерани шахового спорту нашого краю Сидорук М.С., Ясинецький Ф.Й., Цицкун О.В., Костюк М.Ф., Кривошея В.І., які побажали молодим шахістам удачі, перемоги і задоволення від шахової гри.
Перед початком турніру відбувся шаховий двобій між найбільш талановитими юними шахістами та ветеранами.
Більш досвідчені майстри не ставили за мету досягти перемоги, але прагнули допомогти порадами молодим і перспективним шахістам уникнути помилок на різних стадіях шахової гри.
Турнір пройшов в теплій та дружній атмосфері були присутні багато батьків, які хвилювалися за участь своїх дітей в шаховому змаганні. За кінцевими результатами перемогу святкували хлопці: І місце – Коновалов К. (золота медаль, грамота, НВК №2 м. Немирів), ІІ місце – Осадчук А. (срібна медаль, грамота, Брацлавський НВК №1), ІІІ місце – Сокольвак А. (бронзова медаль, грамота, НВК №2 м. Немирів); дівчата: І місце – Тимчик А. (золота медаль, грамота, Брацлавський НВК №1), ІІ місце – Ременюк М. (срібна медаль, грамота, Брацлавський НВК №1), ІІІ місце – Гаєвська Н. (бронзова медаль, грамота, НВК №2 м. Немирів).
Подяки за здобуті ІY місця отримали: Молочинська Д. (НВК №2 м. Немирів), Мельник Д. (Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів).
Всі учасники шахового турніру отримали солодкі подарунки.

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, шахматы и стол

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, шахматы и стол