Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 15.07.2024, 00:59

Вітаємо Вас на офіційному сайті НВК №1 смт Брацлава

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний звіт про діяльність закладу освіти

 

 

Звіт директора Брацлавського ліцею №1 про діяльність закладу освіти в 2021-2022 р.

 

 

Виступ Завідуючого Монастирської філії Вертипороха В. В.

 

 

ПРОТОКОЛ звіту директора

Звіт директора про діяльність закладу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П Р О Т О К О Л
звітування директора навчально-виховного комплексу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" смт Брацлава перед педагогічним колективом та громадськістю

від 12.06.2019 р.

ПРИСУТНІ: 44 чол.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звітування керівника школи Білозір О.Б. про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями.

2. Виступи членів педагогічного колективу, батьківської громадськості про діяльність керівника школи Білозір О.Б..  щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі.

3. Оцінювання діяльності керівника школи членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради навчального закладу за результатами звіту керівника.

Вибори секретаря та лічильної комісії засідання.

Пропозиція: запропоновано дві кандидатури на посаду секретаря зборів  –Наконечна Ю.М (вчитель англійської мови) та Ковтонюк Н.М.(вчитель української мови)

Результат голосування:

Наконечна Ю.М.                   Ковтонюк Н.М.

"за" - 28 голосів                      "за" - 16 голосів                     

Отже, за більшістю голосів секретарем засідання обрано Наконечну Ю.М.

Пропозиція: обрати лічильну комісію у складі вчителя математики Шрамко О.М., вчителя математики Масленко Л.І., вчителя математики Мазур О.М.

Результат голосування:одноголосно

 

1. СЛУХАЛИ:

Голову зборів Ветрову Н.П, яка зазначила, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки “Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю” від 23.03.2005 р. № 178, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п.3), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 ”Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів”, Положення про загальноосвітній навчальний заклад керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність перед членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах , що базується на принципах взаємодопомоги та позитивної мотивації.

2. СЛУХАЛИ:

1.  Звіт директора школи Білозір О.Б., в якому вона проаналізувала свою діяльність в 2018/2019 навчальному році в контексті роботи структурних підрозділів школи. Вона проінформувала про:

а) персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу;

б) виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9 класу у порівнянні за останні 3 роки).

в) створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо впровадження педагогічних технологій у навчальний процес;

г) організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;

д) про ужиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу;

е) залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;

є) ужиті заходи щодо забезпечення школи педкадрами та доцільність їх розстановки;

ж) соціальний захист, збереження та зміцнення здоров'я учнів та працівників педагогічного колективу;

з) надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам, під опікою та з малозабезпечених сімей;

и) моральне та матеріальне стимулювання учнів і педпрацівників;

і) дотримання правопорядку неповнолітніми;

й) залучення педагогічної та батьківської громадськості до управління діяльності навчального закладу;

к) дисциплінарну практику та аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу, реагування директора на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, батьками, представниками органів громадського самоврядування.

2. Про діяльність О.Б.  як керівника навчально-виховного комплексу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" смт Брацлава зазначили начальник відділу освіти Брацлавської ОТГ Якимчук І.Ф, заступник директора школи з навчально-виховної роботи Камінська О.М. та голова профкому Благодарська О.П., які відзначили позитивний результат в роботі навчального закладу і запропонували вважати роботу директора у 2018-2019 н.р. задовільною.

3 СЛУХАЛИ:

Голову загальної конференції Ветрову Н.П.., яка запропонувала прийняти участь у відкритому голосуванні, в ході якого оцінити задовільність чи незадовільність діяльності керівника школи Білозір О.Б.  упродовж 2018/2019 навчального року.

Результати відкритого голосування:

«задовільно» - 44 голоси;
«незадовільно» - 0 голосів;
«утримались» - 0 чол.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Визнати роботу директора навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" смт Брацлава задовільною.

2. Довести рішення загальних зборів до відома громадськості шляхом публікації звіту директора та протоколу зборів на сайті школи до 18.05.2019 року.

Голова зборів:                                                Н.П. Ветрова

  Секретар зборів:                                        Ю.М. Наконечна


Річний звіт про діяльність закладу освіти 2018 скачати

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • Copyright MyCorp © 2024
    uCoz