Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 10:24

Початкова школа

Про комплектування ГПД і режим роботи в них

Використання сучасних педагогічних технологій на уроках в початкових класах

Впровадження інноваційних технологій в початковій школі:

Участь учнів початкової школи у Міжнародному конкурсі з математики “Кенгуру”

Головна мета Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» – це залучення школярів до творчості, активізації їхньої навчальної діяльності. Важливо показати кожному учневі, що процес пошуку способу розв’язування математичної задачі може бути живим, захоплюючим і навіть веселим. Конкурс залучає майже всіх учнів загальноосвітніх навчальних закладів (у ньому можуть брати участь усі бажаючі учні 2–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності без попереднього відбору) у цікавий і пізнавальний світ математики.

Математичний конкурс “Кенгуру” – це:

• наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання-гра;
  • чудовий конкурс;
  • міні-математична олімпіада.

Конкурсні вправи:

- під силу абсолютно всім школярам;

- викликають інтерес до математики навіть тих, хто нею не захоплюється;

- це набір цікавих логічних задач, розрахований на різноманітні інтереси та здібності дітей;

- це інструментарій для підготовки до завдань у тестовій формі (TIMSS, ЗНО) з раннього віку;

- це дидактичний матеріал;

- вдало заповнюють вакуум між стандартними прикладами зі шкільного підручника й важкими, що вимагають спеціальних знань і підготовки, завданнями міських і районних математичних олімпіад.

Для чого цей конкурс?

Конкурсні вправи (нестандартні завдання), особливості їхнього формулювання, організація і форма проведення конкурсу сприяють:

- особистій зацікавленості у досягненні вищих результатів;

- розкриттю творчих можливостей дітей з раннього віку;

- розвитку логічного мислення;

- розвитку кмітливості;

- підвищенню загального рівня ерудиції;

- кращому розумінню інших наук;

- правильному вибору профілю навчання у старшій школі.

Приємно, що серед «кенгурят» є і учні початкових класів нашої школи.

Савчук Олег (2-А клас), Зозуляк Владислав (2-Б клас), Фернега Назар (З-А клас), Вайсман Адель (3-А клас) , Суський Даниїл (3-Б клас),

Тимчик Анна (4-А клас), Швець Максим (4-А клас), Гончаренко Антон (4-Б клас)

Переможці 2 етапу конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика - конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн людей з-понад 20 країн світу.

Традиційно перший етап цього конкурсу у нашій школі стартував 11 жовтня 2021 року. За перемогу змагалися 6 учнів третіх класів та  четвертокласники. Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання програмового матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я та приказки, уміють творити і фантазувати.

За результатами конкурсу, відповідно до суми набраних балів, членами журі визнано наступних переможців:

Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Вчителі та їх вихованці приймали участь у заходах різного рівня: конкурсах та олімпіадах.

Згідно плану роботи методичного об’єднання, проведено шкільний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика серед учнів 3 – 4 класів. За перемогу змагалися 10  учнів третіх класів та 4 четвертокласників.

Переможцями визнано: Пугач О (3-Б), Яковенко Л. (3-Б), Безвуляк В (3-Б), Гудима С. (3-Б), Савчук О. (3-А); Канцибура Б (4-А), Суський Д. (4-Б)

Це свідчить про те, що наші вчителі на правильному шляху: школа розвиває допитливість дітей, їх пізнавальну активність, тобто формує всебічно розвинену особистість молодшого школяра.

«  Березень 2024  »