Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 28.11.2023, 15:51

Вітаємо Вас на офіційному сайті НВК №1 смт Брацлава

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

                                                                                               

БРАЦЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1

БРАЦЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

22870, смт Брацлав, вул. Шкільна,7         Тел. 5-14-64, 5-14-65                                                                                                              e-mail: nvk1bratslav@ukr.net                     ЄДРПОУ 25513172         

 

НАКАЗ

 

01.09.2021 р.                                смт Брацлав                               №

 

Про організацію

інклюзивної форми навчання

 2021-2022н. р.

 

На підставі Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу» від 06.07.2010р. №244-VI, Постанови Кабінету Міністрів України від 15.09.2021року № 957 «Про затвердження порядку організації інклюзивного навчання у  закладах  загальної середньої освіти»,  відповідно до висновку про комплексну психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» від 24.04.2019 року №28, від 22.10.2019 року № 164, від 31.10.2019 року № 170, з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Організувати  для учнів 3-Б класу Авшенюк Дарії Олексіївни, Ворсолюк Дарˊї Володимирівни, Поліщука Івана Романовича  інклюзивну форму навчання за програмою для дітей з розумовою відсталістю.

2.Призначити асистентом вчителя  Орловську Олену Іванівну.

3.Асистенту вчителя  Орловській О.І. забезпечити:

3.1. Виконання посадових обов'язків асистента вчителя.

3.2 Соціальний супровід дитини з особливими освітніми потребами.

3.3.Вести учнівське портфоліо для відображення навчальних досягнень дітей з розумовою відсталістю, розвитку її інтересів.

4.  До 10.09.2021 р. спільно з учителем початкових класів, батьками дітей з особливими освітніми потребами, практичним психологом, соціальним педагогом та заступником директора з навчально-виховної роботи розробити індивідуальний робочий навчальний план та індивідуальну програму розвитку і забезпечити їх виконання протягом навчального року.

5. Покласти відповідальність за збереження здоров'я учнів з особливими освітніми потребами інклюзивного класу на вчителя початкових класів Литвинець Т.В. та асистента вчителя Орловську О.І.

6. Забезпечити проведення корекційно-розвиткових занять згідно з рішенням ПМПК.

7.  Класному керівнику 3-Б класу Литвинець Т.В. забезпечити:

7.1.Оцінювати навчальні досягнення учнів з особливими потребами згідно з критеріями оцінювання навчальних досягнень учениці та обсягом матеріалу, визначеним індивідуальною навчальною програмою.

7.2.Особистісно-зорієнтований підхід до організації навчально-виховного процесу, диференційоване викладання з урахуванням освітніх потреб учнів з розумовою відсталістю Авшенюк Дарії Олексіївни, Ворсолюк Дарˊї Володимирівни, Поліщуку Івану Романовичу  .

7.3. Постійну співпрацю з батьками Авшенюк Дарії Олексіївни, Ворсолюк Дарˊї Володимирівни, Поліщука Івана Романовича,  їх інформування, педагогічну підтримку, залучення до організації навчально-виховного процесу.

8. Практичному психологу Бондар І.П.:

8.1.Надавати систематичну консультативну допомогу вчителям, вчителям-предметникам, які викладають у класі з інклюзивною формою навчання, у створенні сприятливих умов адаптації учениці з ООП, психологічно комфортного перебування в учнівських колективах.

8.2.Вивчити стан адаптації учениці з ООП у класі з інклюзивною формою навчання.

9.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Камінську О.М.

 

Директор ліцею  №1                                                            О.Білозір

 

З наказом ознайомлені:                                                                 О.Камінська

                   І.Бондар                                                             Т.Литвинець

                   О.Орловська                                                                                       

 

 

 

Вик.Камінська О.М.

 

БРАЦЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1

БРАЦЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

22870, смт Брацлав, вул. Шкільна,7         Тел. 5-14-64, 5-14-65

e-mail: nvk1bratslav@ukr.net                     ЄДРПОУ 25513172

 
 

 

 

НАКАЗ

 

01.09.2021р.                                смт Брацлав                              № 

 

Про організацію інклюзивної

форми навчання

 

         Відповідно до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 року №872,  враховуючи  інструктивно-методичний лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «організація інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах» від 18.05.2012р. № 1/9-384, лист Міністерства освіти і науки України  від 12.07.2017 року № 1/9-385 «Про навчальні плани та організацію навчально-ребілітаційного процесу для учнів з особливими освітніми потребами загальноосвітніх навчальних закладів у 2021-2022 навчальному році» з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потреба на освіту, їх соціалізації та інтеграції в суспільство

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Відкрити з 01.09.2021р. 3-Б клас з інклюзивною формою навчання для Авшенюк Дарії Олексіївни, Ворсолюк Дарˊї Володимирівни, Поліщука Івана Романовича, учнів з особливими освітніми потребами. Внести зміни в штатний розпис ліцею відповідно до Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 р. №1205, а саме: ввести 1 ставку асистента вчителя ЗНЗ з інклюзивним та інтегрованим навчанням для роботи з учнями з особливими освітніми потребами.
 2. Вчителю 3-Б класу Литвинець Т.В.:
  1. Створити належні умови для інклюзивної форми навчання Авшенюк Дарії Олексіївни, Ворсолюк Дарˊї Володимирівни, Поліщуку Івану Романовичу, учням  з особливими освітніми потребами у 3-Б класі.

До 05.09.2021 р.

  1. Організувати інклюзивне навчання з урахуванням висновку психолого- медико-педагогічної консультації.

До 02.09.2021р.

 

2.3. Призначити асистентом вчителя Орловську Олену Іванівну.

 1. 01.09.2021р.

3.Асистенту вчителя ЗНЗ з інклюзивним та інтегрованим навчанням Орловській О.І. забезпечити:

3.1.Виконання посадових обов’язків асистента вчителя.

Постійно

3.2.Соціальний супровід дитини з особливими освітніми потребами.

Постійно

3.3.Спільно з учителями-предметниками, батьками дитини з особливими освітніми потребами, класоводом 3-Б класу і заступником директора з навчально-виховної роботи Камінською О.М. для Авшенюк Дарії Олексіївни, Ворсолюк Дарˊї Володимирівни, Поліщука Івана Романовича учнів з особливими освітніми потребами, розробити індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план з урахуванням висновків психолого-медико-педагогічної консультації.

До 12.09.2021 р.

3.4.Вести учнівське портфоліо для відображення навчальних досягнень дітей з особливими освітніми потребами, розвитку її інтересів.

Постійно

4.Учителям-предметникам інклюзивного класу забезпечити особистісно- зорієнтований підхід до організації навчально-виховного процесу, враховуючи особливі освітні потреби учнів.

Постійно

5.Покласти відповідальність за збереження здоров’я Авшенюк Дарії Олексіївни, Ворсолюк Дарˊї Володимирівни, Поліщука Івана Романовича на ассистента вчителя Орловську О.І., класовода Литвинець Т.В. 

Постійно

6.Бібліотекарю ліцею Пастушенко О.С. організувати підручники для Авшенюк Д.О., Ворсолюк Д.В., Поліщука І.Р.  учнів з особливими освітніми потребами інклюзивної форми навчання.

Постійно

7.Асистенту вчителя Орловській О.І.:

7.1.Вивчати стан адаптації учнів у 3-Б класі.

7.2.Проводити корекційно - розвиткові заняття.

Постійно

7.3.Здійснювати психолого-педагогічний супровід дитини і родини.

Постійно

8.Класоводу Литвинець Т.В.:

8.1.Запобігати проявам негативного ставлення в учнівському колективі, дискримінації, вести цілеспрямовану роботу у учнівським колективом класу, спрямовану на виховання толерантності, добра, милосердя.

Постійно

8.2.Забезпечити постійну співпрацю з батьками дітей, які мають особливості психофізичного розвитку, їх інформування, педагогічну підтримку, залучення до організації навчально-виховного процесу.

Постійно

 1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Камінській О.М.:

9.1.Взяти під контроль:

- організацію навчання учнів з особливими освітніми потребами   Авшенюк  Д.О., Ворсолюк Д.В., Поліщука  І.Р. у 3-Б класі з інклюзивною формою навчання;

- обов’язкове проведення корекційно-розвивальних занять і соціально-психологічний супровід;

- здійснення аналізу  результативності навчально-виховного процесу в класі з інклюзивною формою навчання та  рівня досягнень учнів з особливими освітніми потребами.

9.2.Провести методичну нараду вчителів - предметників, які викладають у класах інклюзивного навчання, з питань методики організації навчально- виховного процесу.

 

9.3.Щомісяця на нараді при директорові інформувати про стан навчально- виховного процесу в класі з інклюзивною формою навчання.

 

Постійно

 

До 14.09.2021р.

 

Щомісяця

 

10.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор ліцею №1

 

О.Білозір

 

З наказом ознайомлені:

О. Орловська

 

 

О.Камінська

Т.Литвинець

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook

 • Copyright MyCorp © 2023
  uCoz