Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 13:31

Вітаємо Вас на офіційному сайті НВК №1 смт Брацлава

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правила прийому до закладу освіти

Про оголошення прийому до першого гімназійного класу.

ВАЖЛИВО !

Набір до 1 класу 2021/2022

Як записати майбутнього першокласника до Брацлавської  ЗОШ І -ІІІ ступенів №1 онлайн (інструкція)

Із 28 квітня починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2021/2022 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, можуть подати документи після закінчення карантину, попередньо повідомивши про прихід, або подати електронну заяву до нашої школи. 

Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2021/2022 навчальному році.

Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція

1.    Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут

2.    Оберіть школу серед перелічених. 

3.    Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією

4.    Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено.

5.    Після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.        

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше. Коли саме —  наразі невідомо.  

Школа має достатньо місць, щоб прийняти всіх дітей, які проживають на території обслуговування школи.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ 2021/2022 Н.Р.

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас 

 

2. Паспорт одного з батьків дитини.

 

3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

 

4. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

http://moz.gov.ua/article/news/chi-budut-u-shkolah-zberigatis-medkartki-detalno-pro-skasuvannja-formi--026o

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

 

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень"  (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

 

5. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки);

- копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений.

- інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.

 

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.    

Діти, яким на початок навчального року виповнилося шість років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. 

 

 

-        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

 

-        Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

 

 

Що потрібно зробити для надання документів дитини

до 1 класу на 2021 /2022 н.р.

 

1. Записатися попередньо на прийом, щоб уникнути натовпу та черг при наданні документів.

 

2. Прийти в зазначений час з усіма необхідними документами.

 

3. Надати документи, написати заяву.

 

Що потрібно придбати для першокласника:

- Шкільна форма не є обов`язковою для учнів, але загальним обговоренням питання батьківською громадою та педколективом школи було прийнято рішення про відповідність одягу учнів офіційно-діловому стилю.

 

- Спортивна форма та взуття;

 

- Портфель або рюкзак, що відповідають віковим та індивідуальним фізіологічним особливостям дитини;

 

- Елементарне канцелярське приладдя (ручки, олівці, фарби, зошити).

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ У 1-Й КЛАС

 

Правила
конкурсного прийому дітей (учнів)
до

 Брацлавської гімназії №1 Немирівської районної  ради

 у гімназійний клас
(підстава Наказ Міністерства освіти і науки України №389 від 19.06.2003 р.)

  1. Загальні положення

1.1. Прийом дітей (учнів) до гімназії здійснюється на умовах конкурсного відбору відповідно до «Інструкції про організацію та діяльність гімназії», затвердженої наказом Міністерства освіти України №217 від 20.07.1995 р., «Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназії, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл», затвердженої наказом Міністерства освіти України №389 від 19.06.2003 р., «Положення про загальноосвітній навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №660 (660-93-п) від 19.08.1993 р. і на підставі Статуту Брацлавської гімназії №1 Немирівської районної ради та з метою задоволення потреб дитини в загальній базовій освіті з урахуванням її індивідуальних особливостей і природних обдарувань.

1.2. Умови конкурсного відбору розробляються адміністрацією гімназії, виносяться на обговорення педагогічної ради, схвалюються нею та затверджуються директором гімназії за погодженням з управлінням освіти Немирівської районної ради.

1.3. У конкурсному відборі беруть участь учні, незалежно від їх місця проживання.

1.4. До 1(5)-го класу гімназія приймає випускників початкової спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови; до 6-7-х (10-11) класів здійснюється додатковий набір в разі необхідності.

1.5. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

1.6. Усі вступники користуються однаковими правами.

2. Організація конкурсу

2.1. Враховуючи, що для навчання в гімназії необхідно мати певний обсяг знань та особистих якостей, прийом до гімназії здійснюється за результатами конкурсного відбору. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше, ніж за два місяці до його початку. Умови і терміни проведення конкурсу розміщуються в приміщенні гімназії. Зміст оголошення доводиться до відома батьків в обов’язковому порядку через місцеві засоби масової інформації.

2.2. Конкурсний прийом  до 1-го (5-го) гімназійного класу  проводиться з 01.06. по 30.06. згідно Статуту школи за річними оцінками та рекомендаціями вчителя та за наявності вільних місць допускається додатковий конкурсний прийом з 14.08. по 25.08.

2.3. Для проведення конкурсних випробувань щорічно до 01.04. в Брацлавській  гімназії №1 створюється конкурсна комісія, затверджена наказом директора гімназії.

2.4. До участі в конкурсі допускаються діти на підставі заяви батьків (для неповнолітніх – заява батьків або осіб, які їх замінюють) на ім’я директора гімназії, табеля успішності учня, копії свідоцтва про народження та медичної картки дитини встановленого зразка. Учні, які вступають до 6 (10)-го класу, крім заяви, подають свідоцтво про базову загальну середню освіту, медичну картку дитини встановленого зразка, копії грамот призерів Всеукраїнських предметних олімпіад, дипломів та інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації та відображають творчі досягнення.

2.5. До конкурсної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, що підтверджують здібності учня з обраного профілю та відображають їх навчальні та творчі досягнення.

2.6. Конкурсні випробування проводяться лише після закінчення навчального року у червні. Дати конкурсних випробувань визначаються директором гімназії. За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання в серпні, але не пізніше, ніж за тиждень до початку навчального року за умов, як і в основний термін. До участі в конкурсних випробуваннях допускаються всі бажаючі.

2.7. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, що постраждали від аварії па Чорнобильській АЕС приймаються до Брацлавської гімназії №1 па підставі документа про освіту (свідоцтва, табеля).

2.8. Прийом заяв для участі в конкурсі проводиться після закінчення навчання.

2.9. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основний. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.10. Зарахування проводиться за результатами річного оцінювання, рекомендацій вчителя та конкурсних випробувань не пізніше 30 червня поточного року.

2.11. Конкурсні випробування проводяться в письмовій формі з таких предметів:

- для учнів 1-5 (5-9)-х класів у визначені комісією дні:

а) українська мова;

в) англійська мова;

г) співбесіда;

- для учнів 6-7 (10-11)-х класів (відповідно до профілю навчання) згідно

       статуту.

3. Проведення конкурсу

3.1. Для проведення конкурсних випробувань у Брацлавській гімназії №1 створюється конкурсна комісія, склад якої затверджується наказом директора гімназії. Головою конкурсної комісії є директор гімназії або його заступник із навчально-виховної роботи. До складу конкурсної комісії залучається практичний психолог.

3.2. Для кожної дисципліни створюється предметна комісія. Склад предметних комісій затверджується наказом директора гімназії. Адміністрація гімназії самостійно визначає чисельність предметної комісій.

3.3. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 1-7-х (5-11 класи основної та старшої школи) класів гімназії, проводяться з навчальних предметів, що відповідають спеціалізації гімназії. Адміністрація гімназії самостійно визначає види та форми проведення конкурсних випробувань.

 

 

Класи   

Філологічний  напрям

профіль іноземної філології (англійської мови)

1-5 гімназійні класи

(5-9 класи основної школи)

1.Українська мова (письмово)

2.Англійська мова (письмово)

3. Співбесіда з психологом

3.4. Білети, тексти диктантів, варіанти письмових завдань (тестів), теми творчих робіт для конкурсних випробувань, зміст яких має відповідати навчальним програмам загальноосвітніх навчальних закладів відповідного класу, розробляються предметною комісією і погоджують з керівниками методичних об'єднань, затверджуються директором гімназії  і зберігаються у директора гімназії в запечатаному конверті, який відкривається в день проведення конкурсного відбору в присутності членів конкурсної комісії та учнів.

3.5. Не допускається застосовувати ті ж самі варіанти завдань для випробувань, що відбуваються в різні дні.

3.6. Для проведення письмової роботи учням видається папір зі штампом гімназії, причому передбачається, що першу сторінку буде відділено від письмової роботи. Після закінчення випробування письмові роботи кодуються головою конкурсної комісії та передаються для перевірки членам цієї комісії без титульної сторінки. Дешифрування робіт здійснюється головою конкурсної комісії після виставлення балів. Письмові роботи учасників конкурсу зберігаються у директора гімназії протягом року.

3.7. Співбесіда, як один з видів конкурсного випробування з учнями, які вступають до гімназії, передбачає виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту та наявності творчого потенціалу. Співбесіда триває не більше, ніж 30 хвилин.

3.8. Конкурсні випробування в гімназії розпочинаються о 10.00. Тривалість написання вступниками письмових робіт становить академічну годину (45 хвилин).

3.9. Не пізніше, як за два тижні до проведення конкурсу, оголошується перелік тем, за якими буде проводиться конкурс.

3.10. Результати конкурсу оформлюються у вигляді протоколу відповідної предметної комісії і оголошуються у письмовій формі для загального ознайомлення всіх учасників не пізніше, ніж через три дні після проведення цих випробувань. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні гімназії для загального ознайомлення. Протоколи конкурсних комісій зберігаються в тому ж порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації.

3.11. Підсумки конкурсу підводяться на засіданні конкурсної комісії, яка приймає рішення про зарахування учасників конкурсу до гімназії.

3.12. Учасники міжнародних олімпіад, конкурсів, призери та учасники ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, а також учасники ІІ-ІІІ етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН поточного року звільняються від конкурсного випробування з відповідного предмету. У протокол учневі виставляється максимальна кількість балів.

3.13. Учні-випускники 5 (9)-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від одного випробування (на вибір вступника) з виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

3.14. Учні 1-4 (5-8)-х і 6 (10)-х класів, нагороджені Похвальним листом   та високим рівнем знань з профільних предметів і рекомендаціями вчителя звільняються від конкурсних випробувань з виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

3.15. Учні, які на першому іспиті одержали оцінку «незадовільно», до наступного іспиту не допускаються.

3.16. Учні, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни яких визначає  дане положення.

3.17. Учнів, які не з’явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

3.18. Приймання учнів до 6 (10)-го класу гімназії з інших навчальних закладів з тією ж профільністю відбувається за співбесідою.

4. Порядок зарахування

4.1. Діти, які успішно пройшли конкурсні випробування, зараховуються до гімназії наказом директора гімназії на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування учнів проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

4.2. Зарахування до гімназії проводиться до 30 червня, а в разі додаткового конкурсного прийому, не пізніше, як за тиждень до початку навчального року.

4.3. До гімназії подаються такі документи: копія свідоцтва про народження (паспорта), особова справа, медична картка (довідка) встановленого зразка.

4.4. У разі незгоди з рішенням конкурсної комісії, батьки (особи, які їх замінюють) і учні можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання.

4.5. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються директором гімназії, затверджується наказом за погодженням з відділом освіти Немирівської РДА. Головою апеляційної комісії є директор гімназії або його заступник з навчально-виховної роботи. Забороняється проведення додаткових конкурсів під час розгляду апеляцій.

4.6. Діти, які не з’явилися на навчання без поважних причин протягом 10 днів після початку навчального року, відраховуються з гімназії. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.

4.7. Учні, які за підсумками конкурсу не зараховані до гімназії, продовжують навчання в паралельному класі  навчального закладу.

 

5. Контроль за проведенням конкурсу

5.1. Директор гімназії несе персональну відповідальність за дотримання вимог Інструкції про порядок конкурсного прийман

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • Copyright MyCorp © 2024
    uCoz