Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 18.10.2024, 08:50

Головна » 2024 » Травень » 16 » День цивільного захисту під гаслом
День цивільного захисту під гаслом

«Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»

квітня в Брацлавському ліцеї №1 відбувся День цивільного захисту.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у заклад прибули служби з Головного управління Вінницької області: ювенальна поліція у Вінницькій області, начальник відділу майор поліції Михайловська Інна; відділ вибухотехнічної служби Головного управління національної поліції у Вінницькій області, старший інспектор Гоменюк Геннадій; батальйон поліції особливого призначення, поліцейський, старший сержант поліції Штодько Василь; кінологічна служба Головного управління національної поліції, німецька вівчарка «Дайва»; поліцейські офіцери Брацлавської територіальної громади капітани поліції Побережнюк Олександр та Омельчук Валерій; ТМПК «Брацлав», територіальна місцева пожежна команда; комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Брацлавської селищної ради»,фельдшер Поліщук Юрій.

Родзинкою заходу був Пес Патрон, який перевіряв знання учнів про правила дорожнього руху.

Здобувачі освіти та педагогічний колектив ліцею удосконалили свої теоретичні знання й практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно й чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Переглядів: 29 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2024  »