Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 18.10.2024, 08:45

Головна » 2024 » Травень » 16 » Тиждень цивільного захисту завершився!
Тиждень цивільного захисту завершився!

З  п квітня в ліцеї проходив Тиждень цивільного захисту. Завдання заходу – поглибити поінформованість учнів життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації. В ліцеї проходили заходи: моделювання ситуацій «Допоможи собі й товаришеві!», випуск стінних та радіогазет «Знати й уміти», перегляд відеофільмів, виставка літератури, проведення військово-спортивної естафети.

Цікаву та змістовну інформацію наддали працівники Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області, працівники водолазної служби, піротехнічної служби ГУ ДСНС України у Вінницькій області, які ознайомили здобувачів освіти із мінною безпекою та роботою водолазної служби.

Завершився тиждень підсумковою лінійкою, на якій виступила директор ліцею, начальник ЦЗ О.Б. Білозір, яка проаналізувала роботу штабу ЦЗ, відзначила хорошу організацію при проведенні умовної тренувальної евакуації вчителів і учнів, вручила грамоти всім учасникам освітнього процесу за високу готовність, активну участь у заходах та організоване проведення Тижня ЦЗ. Адже саме такі заходи сприяють формуванню високих морально-психологічних якостей: витримки, ініціативи, спритності, відваги, мужності.

Переглядів: 27 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2024  »