Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 12:40

Головна » 2019 » Листопад » 25 » 11 тиждень НУШ
11 тиждень НУШ

Кожна людина має право на вираження власної неповторності. Не можна оцінювати людей тільки за зовнішністю. Учителі, відповідно до Модельної навчальної програми НУШ, формували у першокласників розуміння цього впродовж 11 тижня навчання. Діти вчилися пояснювати, у чому їхня неповторність; переконувались у тому, що не можна сприймати людей за їхнім одягом; пояснювали, що кожен має право на вираження власного «Я», зокрема, й через моду.
Наші дівчатка та хлопчики залюбки зображували почуту інформацію у вигляді моделей, малюнків. А на завершення тижня всі першачки із задоволенням взяли участь у своєму першому в житті модному дефіле. Присутні на заході мали змогу насолодитись різнобарв’ям вишиванок, чудовими сукнями в осінньому стилі. Родзинкою показу був вихід хлопчиків в образі іграшкових автомобілів. Дуже хочемо подякувати за допомогу у проведенні свята нашим батькам-модельєрам. Ми вдячні за те, що Ви є справжніми партнерами у навчанні і разом з нами сприяєте тому, щоб всі наші діти здобували якісну освіту та мали змогу всебічного розвитку. Маємо надію, що Ваша творча діяльність на благо нашої школи буде продовжуватись і надалі!!!

На изображении может находиться: 18 человек, в том числе Наталія Ветрова, Оксана Білозір и Олена Камінська, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит

На изображении может находиться: 1 человек, стоит