Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 10:49

Головна » 2023 » Лютий » 16 » Калейдоскоп подій тижня біології.
Калейдоскоп подій тижня біології.

З 23.01. по 27.01. у стінах ліцею проходив тиждень біології, в рамках якого проведено ряд цікавих заходів. Основною метою предметного тижня було виховати любов до предмету та розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки, пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, здорового способу життя.

Протягом тижня були проведені наступні заходи: віртуальна екскурсія «По сторінках Червоної книги України» та зоологічний футбол для учнів 5 - х класів .

З учнями 6 - х класів було прроведено конкурс загадок «На гостину до Флори і Фауни».

З учнями 7-х класів проведено вікторину «Незвичайні тварини ».

Учні 8-х класів взяли участь у квесті «Знайди тварину».

Цікавою, пізнавальною виявилася пресконференція, на якій учні 10 – 11 класів захищали проєкти на тему «Екологія і людина».

Завершився тиждень екологічною акцією «День зимуючих птахів», мета якої – виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля, практична допомога птахам – виготовлення та вивішування годівничок. У цій акції взяли участь учні 1 – 8 х класів. Діти виготовили годівнички для пташок та розвісили їх на території школи .

Проведена робота протягом тижня була змістовною, творчою, корисною, цікавою, спрямованою на виховання культури поведінки на природі, усвідомлення необхідності вироблення навичок з безпечного поводження з природою та усвідомлення свого значення для збереження природного середовища і довкілля.

Переглядів: 54 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2023  »