Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.05.2024, 01:33

Головна » 2023 » Вересень » 6 » Клас безпеки відкрито!
Клас безпеки відкрито!

У Брацлавському ліцеї №1відкрився "Клас безпеки". Його облаштували в приміщенні, яке використовуватимуть, як укриття.

Це цілий безпековий простір, що поєднав у собі корисне з приємним, це клас-укриття. Яскравий, просторий та безпечний.

Діти одразу гідно оцінили побачене. Простір розділили на спеціальні зони, згідно з вимогами:

пожежна безпека,

мінна безпека,

цивільний захист,

правила дорожнього руху,

домедична допомога,навчальна зона,

зона психологічного розвантаження,

ігрова зона.

Приміщення обладнали не лише наочними матеріалами, а також справжнім бойовим одягом рятувальниківта спорядженням,зразками вибухонебезпечних предметів,інтерактивними цікавинками, продукцією від компанії UNICEF Ukraine, щоб уроки у класі безпеки стали ще цікавішими.

У день відкриття простору учні провели екскурсію для почесних гостей, які завітали на свято: голова селищної ради Кобринчук М.М., депутат обласної ради Хребтій Ярослав, директор ТДВ "Брацлав" Петр Михайленко, Микола Михайленко, Любовь Михайленко, генеральний директор ТДВ "Брацлав" Катерина Григорівна Блідченко .

Мета такого "Класу безпеки" — навчити українських дітей основам безпеки життєдіяльності та цивільної захисту.

Щира дяка всім тим, хто допомагав нам реалізувати цей проект.

Переглядів: 36 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2023  »