Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 14:14

Головна » 2019 » Жовтень » 2 » Майстер-клас від професіоналів
Майстер-клас від професіоналів

У четвер 19.09 учні та вчителі нашої школи радо зустрічали поважних гостей, викладачів Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, а саме:
Костюкевича Віктора Митрофановича – доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора, заслуженого тренера України;
Драчука Андрія Івановича – кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента, доктора філософії;
Перепелицю Олександра Анатолійовича – старшого викладача, майстра спорту, суддю міжнародної категорії, тренера вищої категорії;
Чернишенко Тамару Миколаївну – кандидата педагогічних наук, доцента;
Шевчик Людмилу Михайлівну – старшого викладача, кандидата у майстри спорту, тренера вищої категорії.
Зустріч організували Костюкевич Віктор Митрофанович, наш земляк, родом із села Грабовець, і Ковтонюк Наталія Миколаївна, учитель фізичного виховання. Спілкування пройшло у теплій дружній атмосфері. Гості розповіли про Вінницький педагогічний університет, подарували м’ячі та книги. Незабутніми для дітей залишаться майстер-класи з футболу, баскетболу, рухливих ігор та хореографії. Діти були енергійні, завзяті, щасливі від занять з викладачами. На завершення спортивного свята усі смакували великими солодкими тортами. Школярі були щиро вдячні тренерам за заняття, що стали родзинкою усього Олімпійського тижня у школі. Дякуємо гостям за майстерність, професіоналізм своєї справи. Здоров’я Вам міцного, творчого натхнення і благополуччя. Хай Вам щастить!!!

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят, стол, ребенок и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Оксана Білозір, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: 26 человек, в том числе Оксана Білозір, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: Оксана Білозір, улыбается, сидит и в помещении