Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 03:24

Головна » 2019 » Листопад » 12 » Мова – диво калинове
Мова – диво калинове

З 04.10 по 08.10.2019 року в нашій школі проходив тиждень української мови, присвячений Дню писемності. Було проведено ряд позакласних заходів, які дали змогу учням поглибити, удосконалити знання з української мови, спонукали школярів до підвищення їх мовленнєвого рівня.
Учні ознайомилися з мовознавчою афішею, на якій були висвітлені зміни, які зазнав правопис. П’ятикласники з великим задоволенням брали участь у мовознавчому квесті. На зупинках гри виконували завдання з української мови. 6-А і 6-Б клас змагалися у мовознавчому двобої під гаслом «За Україну, за її мову». Команда «Соняшник» і «Калинонька» в цікавій ігровій формі виконували вправи з лексикології і фразеології.
Відбувся показовий урок в 7-А класі з теми «Дієслово. Узагальнення і систематизація знань». Три команди учнів узагальнили знання з дієслова, розвивали культуру мовлення, переглянули відеоролик «Цікаві факти про українську мову».
8 листопада учні старших класів долучилися до написання диктанту Національної єдності.
Підсумком проведення тижня став виховний захід «Мова – диво калинове». Учні 5-10 класів декламували поезії про рідну мову, інсценізували уривки з творів українських класиків з історії розвитку української літературної мови, лунали чудові пісні на слова сучасних поетів.
Вивчайте, любіть, розвивайте українську мову!

На изображении может находиться: 21 человек, в том числе Альона Пастушенко, Софія Паламарчук, Наташа Рильська, Оксана Білозір, Олена Камінська и Світлана Слободянюк, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, ребенок и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, ребенок и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят