Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 03:46

Головна » 2019 » Червень » 1 » Навчання - світло, а невчення - тьма
Навчання - світло, а невчення - тьма

Навчання - світло, а невчення - тьма, це відомо всім. Але після довгої розумової та напруженої праці так хочеться відпочинку. І ось, нарешті, він настав. Прийшли довгоочікувані канікули, відчувається дух свободи. Якраз на часі підвести підсумки навчального року.

Учні 4 - А класу приймали активну участь в громадському житті школи і класу. Діти були досить активними та охоче брали участь у різноманітних шкільних конкурсах і змаганнях. Результатом роботи співпраці класовода Ветрової Наталії Павлівни та учнівського колективу є демократичні стосунки у класі, організація та проведення свят, виховних годин, конкурсів, екскурсій, походів на природу, створення дитячих проектів, акцій.
     Варто відзначити ставлення батьків до проблем та потреб шкільного життя їх дітей. Батьки учнів налаштовані досить позитивно і прагнуть зробити все від них залежне для комфортного перебування їх дітей у школі.
     Бажаємо всім чудових літніх канікул, сонячної погоди, холодного морозива, бронзової засмаги та незабутніх вражень! Нехай літні дні йдуть дуже повільно, щоб довше тривали канікули.

На данном изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, обувь и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди занимаются спортом, дерево, ребенок, небо и на улице

На данном изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются, обувь, ребенок и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

Переглядів: 307 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0