Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 13:21

Головна » 2020 » Лютий » 7 » Новий комп’ютерний клас в дії!
Новий комп’ютерний клас в дії!

Інноваційні технології швидко увійшли в усі сфери нашого життя. Виникла нагальна потреба використання комп’ютерної техніки під час вивчення багатьох навчальних дисциплін шкільного курсу. Застосування інноваційних технологій, комп’ютерної техніки та пошук найсвіжішої інформації, взятої з мережі Інтернет – один із способів оптимізації та урізноманітнення навчально-виховного процесу.
Нещодавно в нашій школі відкрили ще один комп’ютерний клас з найновішою сучасною технікою, вартістю 207168 грн. Він сприяє удосконаленню та модернізації освітнього процесу в школі.
Доступ до якісного Інтернету – вимога сьогодення, тому в Брацлавському НВК №1 –гімназії та у Монастирській філії проведено оптоволоконний Інтернет від компанії «RADIONET» зі швидкістю 100 Мбіт/с, який дає змогу швидко знайти потрібну інформацію. Зона WI-FI діє в будь-якому куточку школи та на її території. На проведення швидкої якісної мережі Інтернет було витрачено 150000 грн.
Комп’ютерні технології – це крок до якісної освіти, тому докладаємо всіх зусиль, щоб діти навчилися самостійно здобувати знання і вміли їх застосовувати на практиці.
Щиро дякуємо голові Брацлавської ОТГ- Мазуру В.П. за підтримку, розуміння та комфортні умови розвитку учнів!

На изображении может находиться: Олена Мазур, сидит, экран, офис, стол и в помещении

На изображении может находиться: люди сидят, экран, стол и в помещении

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят, экран и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол, экран и в помещении