Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 17:46

Головна » 2021 » Липень » 4 » Останній кадр фільму «Школа» знято!
Останній кадр фільму «Школа» знято!

Випускний вечір – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Проходить час, коли єдина кінострічка під назвою «Школа» для всіх випускників розходиться у різні напрямки та перед ними відкриваються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Кадр за кадром випускники гімназії разом із вчителями, батьками та гостями згадували своє шкільне життя від самого початку до завершення. На шкільному подвір’ї, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна кінострічка в житті кожного випускника. Адже 13 впевнених у собі, розумних і креативних учня, отримали атестати.

Від імені Брацлавської ТГ та від себе особисто випускників привітав голова селищної ради Кобринчук М.М., який побажав випускникам життєвих гараздів, щирих людей, віри й наснаги, у серці любові, впевненості в усіх починаннях.

Директор гімназії Білозір О.Б. привітала випускників зі святом, успішним закінченням школи та вступом у доросле життя та побажала рясних Божих благословень, а також вручила золоту медаль Кобринчук Ю. та срібні медалі Бучинському Б. та Годованець В.

Реалізації ідей та досягнень, поставлених цілей, амбітних планів і величних звершень здобувачам освіти зичив головний спеціаліст відділу освіти Брацлавської ТГ Машталяр О.П.

Щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні мети, успіхів сьогодні і завжди, бути патріотами рідної землі бажали випускникам перша вчителька Рибенко Л.М., класний керівник Стефаник Л.Л. та батьки.

Ніжними переливами звучала пісня «Школа».

Маємо надію, що цей фільм вони не забудуть ніколи.

Настає продовження вашої нової кінокартини під назвою «Доросле життя».

"Останній кадр"

Переглядів: 97 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0