Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.05.2024, 01:57

Головна » 2023 » Вересень » 6 » Перший дзвоник - хвилюючий момент для кожного з нас, особливо для тих, хто вперше йде до школи.

Сьогодні шкільна родина прийняла до своїх лав 33 милих , допитливих, галасливих першокласника .

Це свято є одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

Школярі, вчителі та батьки зібрались на урочистому святі,щоб разом розпочати новий навчальний рік.

Відкрила захід привітаннями та настановами для школярів директор закладу Білозір О.Б.

На святі був присутній Гулідін Антон Олексійович, радник - уповноважений Верховною Радою з питань прав людини.

Напутніми словами звернулися голова селищної ради Кобринчук М.М., депутат обласної ради Хребтій Ярослав Віталійович , директор ТДВ " Брацлав" Михайленко П. М .

Сказали своє слово і випускники, які зібралися не лише для того, щоб розпочати останній навчальний рік, а й для того, щоб прийняти в дружню шкільну сім’ю першокласників.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст першокласників, адже сьогодні вони вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них – це новий етап, це початок шляху тривалістю в дванадцять років у країні знань.

За давньою традицією, навчальний рік розпочали з дзвоника, який пролунав у руках найстаршого учня та наймолодшої учениці .

Переглядів: 32 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2023  »