Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 00:52

Головна » 2019 » Травень » 13 » Рій «ПАТРІОТ» повернувся з перемогою!
Рій «ПАТРІОТ» повернувся з перемогою!

Щиро вітаємо рій «ПАТРІОТ», учнів Брацлавського НВК №1, команду Брацлавської ОТГ, яка брала участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що проходила в смт. Сокілець 11-12 травня 2019 року, за зайняте І місце! Вони нагороджені цінним призом - пневматичною гвинтівкою , а також грамотами за зайняті 1- 3 місця у конкурсах.
  Юнаки та дівчата демонстрували свої сили та вміння у військово-спортивних етапах гри: «Впоряд» – конкурс з індивідуальних дій та дій у складі рою (стройова підготовка), стрільба з пневматичної гвинтівки, «Відун» – конкурс знавців історії України, «Рятівник» (надання долікарської допомоги), перетягування «Линви», конкурс «Добре діло», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Бівак» – оцінка побуту, чистоти, доцільності розміщення, дотримання санітарно–гігієнічних норм, стан спорядження, особистих речей, посуду тощо. За результати кожного етапу визначалися кращі результати роїв.
   На змаганнях учні нашої школи показали свою силу, витримку, командний дух, знання історії України та медицини, вміння ходити стройовим кроком та виконання військових команд. Вчительський колектив школи акумулював всі свої сили та вміння на підготовку команди.
Крок за кроком ми впевнено йшли до перемоги!!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

На данном изображении может находиться: 15 человек, в том числе Максим Костенко и Оксана Билозир, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, дерево, на улице и природаНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят

Переглядів: 210 | Додав: fernegav1986 | Рейтинг: 0.0/0