Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 11:23

Головна » 2019 » Жовтень » 2 » Тиждень протидії булінгу – #РазомПротиБулінгу
Тиждень протидії булінгу – #РазомПротиБулінгу

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Тому з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі соціальним педагогом Камінською О.М. та психологом Бондар І.П. був проведений інформаційно-профілактичний тиждень для учнів школи на тему «STOP БУЛІНГ».
Під час тижня здобувачі освіти ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі. Психологічна служба школи надала інформацію учням з обраної теми, продемонструвала дітям ряд відеороликів щодо даного питання: «Булінг. Шкільна травля», «Обережно, булінг», «Викресли булінг» та було здійснено обговорення відеосюжетів. Також учні взяли участь у анкетуванні, яке проводилось з метою виховання почуття толерантності у дітей бути небайдужим до чужого горя; запобігання дитячому насиллю та виховання культури спілкування серед учнівської молоді.

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят

На изображении может находиться: 5 человек

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, ребенок

На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Інна Бондар, люди сидят, стол и в помещении