Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 00:25

Головна » 2019 » Листопад » 25 » «Учитель року – 2020»
«Учитель року – 2020»

Вітаємо переможців та учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Для того, щоб мати майбутнє,
необхідно бути готовим
зробити щось нове

Пітер Фердинанд Друкер

Перший (зональний) етап конкурсу «Учитель року», який стартував у Немирівському районі, відкрив нові імена талановитих педагогів. Серед них учителі нашого навчального закладу: учитель хімії Слободянюк С.О., яка посіла ІІІ призове місце та учитель образотворчого мистецтва Наконечна Ю.М., яка стала лауреатом конкурсу. Шкільна родина радо вітає Вас. Приємно, що Ви гідно пройшли всі конкурсні випробування і довели, що високі знання, професіоналізм, любов до дітей і самовдосконалення є складовими успіху учителя, покликання якого «сіяти розумне, добре, вічне…».
Сьогодні ви зросли професійно, і готові ділитися своїми надбаннями. Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – навчанні та вихованні учнівської молоді.
Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

На изображении может находиться: 5 человек, в том числе Олена Камінська, Світлана Слободянюк и Оксана Білозір, люди улыбаются, люди стоят

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Юлія Наконечна и Світлана Слободянюк, люди улыбаются, люди стоят и обувь

На изображении может находиться: Юлія Наконечна

На изображении может находиться: Юлія Наконечна и Світлана Слободянюк, люди улыбаются, люди стоят