Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 09:06

Головна » 2020 » Січень » 4 » 16 тиждень НУШ
16 тиждень НУШ

ЗИМОВІ СВЯТА

Які зимові свята відзначають в Україні та у світі? Чому свято є важливим? Як підготуватися до свята? Чому під час свята нам краще бути разом?
Відповіді на ці актуальні питання шукали малята нашої школи на 16-му тижні навчання - "Зимові свята".
Виконуючи цікаві, креативні активності зі своїми вихованцями, вчителі 1-х класів працювали насамперед над розвитком емоційного інтелекту малечі, формували вміння висловлюватися про свої почуття, про святковий настрій, про те як його створити; виховували толерантне ставлення до представників інших культур; закладали основи екологічного підходу до довкілля.
Найяскравіші зимові свята (Новий рік та Різдво) припадуть на канікули. Тож учні зможуть поєднати навчання з аналізом власного досвіду святкування.

Гарним підсумком тижня для першокласників став незабутньо-чаруючий новорічний ранок . Оскільки Новий рік – найвеселіше, найрадісніше, найулюбленіше свято, то його з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і загадувати бажання. Радісні малюки в яскравих карнавальних костюмах разом зі своїми батьками, дідусями та бабусями завітали до святкової зали, де на них чекала красуня-ялинка. Учні середніх класів підготували феєричну програму з новорічними сюжетами, піснями, хороводами, а першачки демонстрували свої виступи: пісні, танці, вірші, інсценізації. По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували всім солодкі подарунки.
Сподіваємось, що святковий настрій залишиться у всіх надовго!

На изображении может находиться: 12 человек, в том числе Наталія Ветрова

На изображении может находиться: 13 человек, в том числе Наталія Ветрова, люди сидят, ребенок, новогодняя елка и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят