Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 18:11

Творча майстерня вчителів Брацлавського НВК №1

Творча майстерня вчителів
Брацлавського НВК №1
в рамках проведення районного семінару
заступників директорів з навчально-виховної роботи
На уроці зарубіжної літератури, який провела Н.В. Проскуріна в 5-Б класі, учні закріплювали знання, здобуті при вивченні твору Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Діти подорожували в уявному трамвайчику містом Літературія, виконували цікаві завдання, що перевіряли знання з теорії літератури, біографії письменника, змісту повісті. Особливе захоплення викликало в учнів виконання вікторин «Хрестики-нулики», «Літературний паркан», цікаві запитання на зупинці Майдан архітектора Блума, створення FB – сторінок головних героїв твору (зупинка Селіконова долина). Родзинками уроку стала інсценізація – зустріч учнів із головним героєм на зупинці Площа Театральна, а також перегляд та обговорення фрагменту фільму, знятого за мотивами повісті, у кінотеатрі справжніх друзів «Smart cinema». Учні залюбки складали пазли, вказували ім’я героя за його описом, презентували ілюстрації до твору, перебуваючи на зупинці літературного трамвайчику «Мистецький арсенал». На зупинці «Школа» діти зачитували в ролях фрагмент твору та активно відповідали на запитання вчителя якою має бути школа, щоб усі школярі з бажанням її відвідували. Урок закінчився експрес-опитуванням. Учні відповідали на запитання «Чого навчила повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»?, які з набутих знань пригодяться у подальшому житті.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, шляпа, ребенок и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Оксана Білозір, люди сидят, стол и в помещении

Переглядів: 213 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0